Padání vlasů

Padání vlasů

Proti padání vlasy je vhodné využít blahodárné účinky minerálů Mrtvého moře.

Kůra 1) Po umytí vlasů šamponem s rakytníkem naneste bahenní vlasovou masku, vmasírujte do navlhčené pokožky hlavy, rozetřete po cele délce vlasů a nechte působit 10-15 minut pod igelitovým zábalem. Pak pečlivě opláchněte vodou.

Kůra 2) Naneste malé množství minerálního bahna na konečky prstů, vmasírujte do navlhčené pokožky hlavy a rozetřete po cele délce vlasů. Nechte působit 10-15 minut pod igelitovým zábalem a pak pečlivě opláchněte vodou. Následně vlasy umyjte šamponem s rakytníkem a ošetřete kondicionérem nebo  bahenní vlasovou maskou.

Kůru provádějte 2 krát týdně po dobu několika týdnů.

Upozornění: při aplikaci minerálního bahna může dojít u odbarvených a bílých vlasů ke změně barvy. Proto před použitím nejprve bahno vyzkoušejte na pramínku vlasů nebo použijte bahenní vlasovou masku, která nemá vliv na nežádoucí změny odstínu vlasů.

Zobrazení:
Quickview

Bahenní šampon s rakytníkem

(2)
272 Kč

Exkluzivní šampon na osnově minerálů a bahna Mrtvého moře v kombinaci s rakytníkovým olejem, heřmánkem a výtažky z Aloe Vera. Šampon je ideální pro jemné a křehké vlasy a citlivou pokožku, vyživuje vlasy i kůži hlavy. Chrání vlasy i kůži před nepříznivými vlivy okolního prostředí a před zvýšeným pocením. Aplikace: Naneste šampon na mokré vlasy,..

Quickview

Bahenní vlasová maska na vlasy a kůži

(0)
270 Kč

Dvojnásobně účelná ošetřující maska pro zkrásnění vlasů a stimulaci kůže. Základem je přírodní bahno Mrtvého moře, vyhlášené svou revitalizující sílou a vyváženými složkami, které pomáhají stimulovat růst vlasů. Účinně působí na citlivou pokožku, proti lupům, lupénce, ekzémům a proti vypadávání vlasů. Obsahuje aloe vera, jojoba olej, pro-vitami..

Quickview

Minerální aktivní kondicionér 500 ml

(2)
252 Kč

Je obohacen 26 minerály Mrtvého moře. Vyživuje vlasy i pokožku životně důležitými komponenty. Chrání před slunečním zářením i znečištěným ovzduším. Zabraňuje lámání a štěpení konečků vlasů. Dodává vlasům lesk a přirozenou hebkost. Usnadňuje rozčesávání. Pro všechny typy vlasů. Aplikace: Naneste na umyté vlhké vlasy, vmasírujte, nechte chvíli p..

Quickview

Minerální černé bahno Mrtvého moře

(3)
230 Kč

Bahno je už stovky let známo díky svým léčivým účinkům. Je základním produktem z Mrtvého moře ve své ryze přírodní podobě. Obsahuje obrovské spektrum minerálů ve velice vysoké koncentraci, nanáší se na pokožku těla za účelem péče a prevence před škodlivými vnějšími vlivy. Napomáhá hlubokému čištění pokožky těla, odstraňuje z pokožky zbytečný maz a ..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)