Mastné vlasy

Mastné vlasy

Na mastné vlasy je vhodné využít blahodárné účinky minerálů Mrtvého moře. Naneste bahenní vlasovou masku nebo malé množství minerálního bahna na navlhčené vlasy, vmasírujte do pokožky hlavy a nechte 10-15 minut působit pod igelitovým zábalem. Pak vlasy pečlivě umyjte vlažnou vodou. Potom použijte bahenní šampon s rakytníkem. Tuto kůru provádějte 2 krát týdně po dobu několika týdnů. Vlasy se po takovéto kůře tolik nemastí.

Upozornění: při aplikaci minerálního bahna může dojít u odbarvených a bílých vlasů ke změně barvy. Proto před použitím nejprve bahno vyzkoušejte na pramínku vlasů.

Zobrazení:
Quickview

Bahenní šampon s rakytníkem

(2)
272 Kč

Exkluzivní šampon na osnově minerálů a bahna Mrtvého moře v kombinaci s rakytníkovým olejem, heřmánkem a výtažky z Aloe Vera. Šampon je ideální pro jemné a křehké vlasy a citlivou pokožku, vyživuje vlasy i kůži hlavy. Chrání vlasy i kůži před nepříznivými vlivy okolního prostředí a před zvýšeným pocením. Aplikace: Naneste šampon na mokré vlasy,..

Quickview

Bahenní vlasová maska na vlasy a kůži

(0)
270 Kč

Dvojnásobně účelná ošetřující maska pro zkrásnění vlasů a stimulaci kůže. Základem je přírodní bahno Mrtvého moře, vyhlášené svou revitalizující sílou a vyváženými složkami, které pomáhají stimulovat růst vlasů. Účinně působí na citlivou pokožku, proti lupům, lupénce, ekzémům a proti vypadávání vlasů. Obsahuje aloe vera, jojoba olej, pro-vitami..

Quickview

Minerální černé bahno Mrtvého moře

(3)
230 Kč

Bahno je už stovky let známo díky svým léčivým účinkům. Je základním produktem z Mrtvého moře ve své ryze přírodní podobě. Obsahuje obrovské spektrum minerálů ve velice vysoké koncentraci, nanáší se na pokožku těla za účelem péče a prevence před škodlivými vnějšími vlivy. Napomáhá hlubokému čištění pokožky těla, odstraňuje z pokožky zbytečný maz a ..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)