Lupy

Lupy

Na lupy je vhodné využít blahodárné účinky minerálů Mrtvého moře. Objeví-li se ve vlasech lupy, použijte šampon proti lupům nebo bahenní šampon s rakytníkem. Šampon je možné používat nepřetržitě neomezeně dlouhou dobu. Vlasy nejprve důkladně protřepejte a navlhčete. Vmasírujte šampon do pokožky hlavy a ponechejte působit 3-5 minut. Na závěr opláchněte vodou. Každý třetí den po dobu několika týdnů aplikujte minerální bahno, které jemně vmasírujte do navlhčených vlasů a do pokožky hlavy. Ponechte působit 10-15 minut a pak pečlivě opláchněte vodou. Následně vlasy umyjte šamponem. Tento postup můžete aplikovat i na lupénku vyskytující se na kůži hlavy pod vlasy. Upozornění: při aplikaci minerálního bahna může dojít u odbarvených a bílých vlasů ke změně barvy. Proto před použitím nejprve bahno vyzkoušejte na pramínku vlasů nebo použijte bahenní vlasovou masku, která nemá vliv na nežádoucí změny odstínu vlasů. se ve vlasech lupy, použijte šampon proti lupům nebo bahenní šampon s rakytníkem. Šampon je možné používat nepřetržitě neomezeně dlouhou dobu. Vlasy nejprve důkladně protřepejte a navlhčete. Vmasírujte šampon do pokožky hlavy a ponechejte působit 3-5 minut. Na závěr opláchněte vodou. Každý třetí den po dobu několika týdnů aplikujte minerální bahno, které jemně vmasírujte do navlhčených vlasů a do pokožky hlavy. Ponechte působit 10-15 minut a pak pečlivě opláchněte vodou. Následně vlasy umyjte šamponem. Tento postup můžete aplikovat i na lupénku vyskytující se na kůži hlavy pod vlasy.

Upozornění: při aplikaci minerálního bahna může dojít u odbarvených a bílých vlasů ke změně barvy. Proto před použitím nejprve bahno vyzkoušejte na pramínku vlasů nebo použijte bahenní vlasovou masku, která nemá vliv na nežádoucí změny odstínu vlasů.

Zobrazení:
Quickview

Bahenní šampon s rakytníkem

(2)
272 Kč

Exkluzivní šampon na osnově minerálů a bahna Mrtvého moře v kombinaci s rakytníkovým olejem, heřmánkem a výtažky z Aloe Vera. Šampon je ideální pro jemné a křehké vlasy a citlivou pokožku, vyživuje vlasy i kůži hlavy. Chrání vlasy i kůži před nepříznivými vlivy okolního prostředí a před zvýšeným pocením. Aplikace: Naneste šampon na mokré vlasy,..

Quickview

Minerální aktivní šampon proti lupům

(3)
270 Kč

Účinný aktivní šampon k péči o vlasy a pokožku hlavy. Obsahuje olivový a jojobový olej, heřmánek, aloe vera, výtažky různých bylin, Pro-vitamin B5 a minerály Mrtvého moře. Odstraní lupy, zamezí svědění. Vhodný na kůži strádající dietami, stresy, hormonálními změnami, počasím. Dává vlasům vláhu, lesk, elasticitu. Aplikace: : Nanést na vlasy, v..

Quickview

Minerální černé bahno Mrtvého moře

(3)
230 Kč

Bahno je už stovky let známo díky svým léčivým účinkům. Je základním produktem z Mrtvého moře ve své ryze přírodní podobě. Obsahuje obrovské spektrum minerálů ve velice vysoké koncentraci, nanáší se na pokožku těla za účelem péče a prevence před škodlivými vnějšími vlivy. Napomáhá hlubokému čištění pokožky těla, odstraňuje z pokožky zbytečný maz a ..

Quickview

PremiuMen šampon proti lupům pro muže

(4)
357 Kč

Šampon jemně a účinně čistí pokožku hlavy, zanechává vlasy a vlasovou pokožku očištěnou od viditelných lupů od prvního použití. Tento silný šampon obsahuje extrakt z máty, který zvyšuje svěžest pokožky, dodává vlasům okamžitý pocit úlevy a vitality. Vlasy zůstávají jemné, příjemně na dotek a výrazně zářivé. Důkladně čistí všechny viditelné zbytky k..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)