Styling

Styling

Unikátní vlasová kosmetika nasycená blahodárnými účinky minerálů mrtvého moře. Nabízíme hydratační krémy pro vlnité nebo suché vlasy a minerální gel na vlasy.

Zobrazení:
Quickview

Hydratační krém pro suché vlasy s rakytníkem a bambuckým máslem

(0)
280 Kč

Unikátní hydratační a výživný vlasový krém nasycen minerály Mrtvého moře, bambuckým máslem, rakytníkovým olejem, vitamíny, silikonovým olejem a komplexem výživných složek dodávající vlasům poddajnost, hydrataci, vitalitu a zářivý lesk. Aplikace: Rozetřete krém na suché nebo vlhké vlasy a rozčesávejte. Nesplachujte. Vhodný především na suché,..

Quickview

Hydratační krém pro vlnité a kudrnaté vlasy s mlékem a včelím medem

(0)
280 Kč

Unikátní hydratační a výživný vlasový krém nasycen minerály Mrtvého moře, delikátním mlékem a medovou vůní, vitamíny, silikonovým olejem a komplexem výživných složek pomáhající vlasům být poddajné, hydratované, vitální a zářivě lesklé. Aplikace: Rozetřete krém na suché nebo vlhké vlasy a rozčesávejte. Nesplachujte. Vhodný především na vlnité..

Quickview

Minerální gel na vlasy

(0)
211 Kč

Kvalitní gel k formování a posílení vlasů. Přípravek chrání přirozenou strukturu vlasů. Je obohacen minerály Mrtvého moře a výtažky z rostliny jojoba, zabezpečuje vlasům ideální ochranu, dodává jim vitalitu a zdravý vzhled. Aplikace: Naneste gel do dlaně, vetřete do vlhkých nebo suchých vlasů a nechte vstřebat. Poté vlasy upravte ..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)