Masky na vlasy

Masky na vlasy

Nabízíme Vám exklusivní masky na vlasy bohaté na minerály Mrtvého moře, které způsobují lesklý, třpytivý a oslnivě nádherný vzhled vlasů. Jedinečná směs ingrediencí zanechává na vlasech ochrannou vrstvu hydratace a živin, chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí.

Zobrazení:
Quickview

Bahenní vlasová maska na vlasy a kůži

(0)
270 Kč

Dvojnásobně účelná ošetřující maska pro zkrásnění vlasů a stimulaci kůže. Základem je přírodní bahno Mrtvého moře, vyhlášené svou revitalizující sílou a vyváženými složkami, které pomáhají stimulovat růst vlasů. Účinně působí na citlivou pokožku, proti lupům, lupénce, ekzémům a proti vypadávání vlasů. Obsahuje aloe vera, jojoba olej, pro-vitami..

Quickview

Medová vlasová maska na suché a zničené vlasy

(0)
270 Kč

Bohatá na minerály, způsobuje lesklý, třpytivý a oslnivě nádherný vzhled. Jedinečná směs ingrediencí zanechává na vlasech ochrannou vrstvu vláhy, která chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí. Obsahuje včelí med, mateří kašičku, rostlinné esence, pro-vitamin B5, vitamin E a minerály Mrtvého moře.  Aplikace: Po umytí šampónem nane..

Quickview

Minerální vlasová maska

(0)
270 Kč

ohatá na minerály Mrtvého moře, způsobuje lesklý, třpytivý a oslnivě nádherný vzhled vlasů. Jedinečná směs ingrediencí zanechává na vlasech ochrannou vrstvu hydratace a živin, chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí. Aplikace: Po umytí šampónem naneste dostatečné množství masky a masírujte vlasy i pokožku po dobu 5 minut. Pak smyjt..

Quickview

Minerální vlasová maska s rakytníkem

(0)
270 Kč

Maska vlasy zhebčuje a udržuje jejich hydrataci. Je obohacena rakytníkovým olejem pro zvětšení objemu vlasů. Rovněž obsahuje vysokou koncentraci minerálů Mrtvého moře, způsobuje lesklý, třpytivý a oslnivě nádherný vzhled vlasů. Aplikace: Po umytí vlasů šampónem naneste masku po celé ploše vlasů, promasírujte vlasy i pokožku, nechte působit ..

Quickview

Vlasová maska s bambuckým máslem

(0)
270 Kč

Maska vlasy zhebčuje a udržuje jejich hydrataci. Je obohacena bambuckým máslem, které vyživuje vlasy i pokožku hlavy. Rovněž obsahuje vysokou koncentraci minerálů Mrtvého moře, způsobuje lesklý, třpytivý a oslnivě nádherný vzhled vlasů.  Aplikace: Po umytí vlasů šampónem naneste masku po celé ploše vlasů, promasírujte vlasy i pokožku, n..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)