Podkladový aplikátor s kolagenem

Podkladový aplikátor s kolagenem

334 Kč
Výrobci
Kód výrobku: DSM306
Dostupnost 4 pracovní dny
Zobrazeno 278 x

Specifikace

  • Objem/hmotnost 15 ml

Popis

Lehká emulze bez oleje, která pomáhá vyplnit vrásky na obličeji, eliminovat suchá místa a otevřené póry a zároveň poskytuje vynikající základ pro aplikaci make-upu a očních stínů. Aplikátor je komplex kolagenu a kyseliny hyaluronové, snadno a efektivně se vstřebává a vytváří hladkou, příjemnou a jednotnou texturu pokožky. Kombinace aktivních složek produktu s vitamíny E a A, které jsou známé jako silné antioxidanty, okamžitě zlepšuje pocit pleti a vytváří vyžadován matný efekt make-upu, tak aby byl během celého dne jednotný. Kolagenový podklad je čirého odstínu, tak aby byl univerzální a vhodný pro všechny typy pleti. Neobsahuje parabeny a oleje. Jemná neutrální vůně.

 Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Speciální hlavičkou kolagenové tužky přejeďte nejméně třikrát po požadované ploše pleti, abyste se ujistili, že pokožka je důkladně pokrytá a emulze je zcela absorbována. Pro co nejlepší výsledky a zářivou pleť, dokončete svou péči o pleť pomocí hydratačního krému Mon Platin z řady Derma Age

Upozornění: Výrobek používejte pouze na uvedené účely. Výrobek používejte podle pokynů. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima. Držte mimo dosah děti. Nepoužívejte produkt pokud jste alergičtí na některou ze složek.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Je-li zboží skladem, pak zboží odesíláme v pracovní den objednávky (pokud je objednávka provedena do 17. hodiny).