Pleťové masky

Pleťové masky

Bahenní masky obsahují v podstatě znamenité léčebné bahno z Mrtvého moře, jenž výrazným způsobem napomáhá obnovovat mladistvost a svěžest pleti. Zvláště toto unikátní bahno se těží v okolí rozsedlin mezi Jordánskem a Izraelem, které následně prochází nejenom složitější čistící fází, ale i laboratorní vyhodnocovací etapou. Napomáhají procesům obnovování pokožky obličeje a urychlují buněčnou činnost. Látky v masce obsažené pohlcují toxiny, kožní výměšky, nečistoty a stahují póry. Masky jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Zobrazení:
Quickview

Bahenní pleťová maska

(1)
254 Kč

Hloubkově čisticí maska na obličej, obsahuje přírodní bahno Mrtvého moře a extrakt z aloe vera. Napomáhá procesům obnovování pokožky obličeje a urychluje buněčnou činnost. Látky v masce obsažené pohlcují toxiny, kožní výměšky, nečistoty a stahují póry. Maska je vhodná pro všechny typy pleti...

Quickview

Hydratační maska krásy

(1)
280 Kč

Aktivní maska s vysokou koncentrací minerálů Mrtvého moře, vitamínů a zvláštním hydratačním komplexem. Napomáhá procesům buněčného obnovování pleti. Dodává pleti jemnost a zdravý vzhled. Pro všechny typy pleti. Aplikace: Na očištěnou pleť naneste přiměřené množství a nechte asi 5 min působit, poté navlhčenými prsty krouživými pohyby pleť důkladn..

Quickview

Peelingová pleťová maska s minerály

(1)
280 Kč

Jemná maska pro všechny typy pleti. Důkladně hluboce čistí, odstraňuje odumřelé buňky, podporuje buněčnou obnovu. Obohacena výtažky z macešky a keře hamamelis (vilín). Dodá pleti zdravý svěží vzhled. Aplikace: Naneste masku na čistou pleť, nechte 5min působit, pak vlhkými prsty krouživými pohyby pleť důkladně, ale jemně promasírujte a opláchněte..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)