Derma age+

Derma age+

Vyzkoušejte jedinečné inovativní krémy v řadě Derma Age+ obsahující minerály z mrtvého moře. Kosmetika v této řadě obsahuje lehké sérum, které se rychle vstřebává do pokožky, stimuluje přirozené kolagenové buňky, zabraňuje tvorbě volných radikálů, zachovává elasticitu. Hlavními účinnými látkami jsou ceramidy-3 spolu s přírodními fosfolipidy, které poskytují zvýšenou hydrataci pleti, vyhlazují existující jemné vrásky a předcházejí vzniku nových.

Zobrazení:
Quickview

Derma age kolagenový liftingový komplex - krém proti vráskám s SPF-15

(0)
448 Kč

NEOBSAHUJE PARABENY Inovativní krém SPF15 proti vráskám pro tvář a krk, který účinně chrání pokožku před škodlivými paprsky během dne. Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen, olivový olej a avokádový olej, dále zelený čaj, heřmánek a extrakty z aloe vera, které se snadno a účinně vstřebávají do pokožky, což snižuje známky únavy a stárnutí...

4 pracovní dny
Quickview

Derma age kolagenový liftingový komplex - Noční krém proti vráskám

(0)
448 Kč

Inovativní krém proti vráskám pro večerní a noční hodiny obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolgen, zelený čaj, olivový a avokádový olej, heřmánek a extrakty z Aloe vera, které se snadno vstřebávají do pleti, což snižuje známky únavy a stárnutí . Hlavními účinnými látkami jsou ceramidy-3 spolu s přírodními fosfolipidy, které poskytují zvýšenou hydr..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)