Zubní hygiena

Zubní hygiena

Nabízíme exklusivní minerální zubní pasty a ústní vody s obsahem solí Mrtvého moře pro ochranu a čistotu dásní. Zubní pasta navíc obsahuje titan pomáhá bělení zubů. Účinky unikátních minerálů Mrtvého moře s fluoridem maximalizují ústní hygienu a prevenci zubního kazu. Ideální pro zdraví úst, dásní a zubů celé rodiny.

Zobrazení:
Quickview

Minerální ústní voda

(3)
190 Kč

Mineral Dent - exkluzivní minerální ÚSTNÍ VODA 400 ml s obsahem solí z Mrtvého moře v kombinaci s esencemi aloe vera a heřmánku čistí a osvěžuje ústa, udržuje hygienu úst a chrání zuby i dásně. Ideální způsob jak eliminovat nevábný dech, včetně pachu z kouření. Použití: Propláchnout ústní vodou ústa 2x denně nejlépe po vyčistění zubů anebo kdyko..

Quickview

Minerální zubní pasta

(3)
113 Kč

Ošetřující zubní pasta určená pro péči o zdravé zuby a dásně. Obsahuje unikátní minerály Mrtvého moře pro ochranu a čistotu dásní, které spolu s fluoridem maximalizují ústní hygienu a prevenci zubního kazu. Přidaný titan pomáhá bělení zubů. Ideálí pro zdraví úst, dásní a zubů celé rodiny. Obsahuje: sodium monofluorophosphate v koncentraci 1,1% (110..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)