Doprava a platba

Metoda dopravyCena
GLS - doprava na adresu
85 Kč
Zásilkovna - výdejní místo45 Kč
Zásilkovna - výdejní místo zdarma při nákupu zboží nad 800 Kč ZDARMA. Doprava GLS na adresu při nákupu zboží nad 1 200 Kč ZDARMA
 

 

Metoda platbyCena
Platební kartaZDARMA

Dobírka – možná při nákupu zboží nad 800 Kč

ZDARMA

 

Popis možností dopravyZásilkovna - doprava na výdejní místo nebo na adresu.


Zásilkovna je český logistický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se Zásilkovna vypracovala na jednu z nejúspěšnějších společností v ČR. Poskytuje komplexní logistické služby pro internetové obchody ve 30 zemích Evropy včetně Ruska, Ukrajiny a Švýcarska.

Pokud nechcete platit moc za dopravu je tady jedinečná možnost, vyzvednou si zboží na jednom z více než 300 míst v síti Zásilkovna.www.zasilkovna.cz. Zdarma Vám dojde sms a e-mail, jakmile bude zásilka připravena k výdeji a pokud zrovna nebudete mít čas, chuť či cestu, pak si ji budete moct vyzvednout kdykoli v následujícím týdnu (standartní doba uložení je 7 dní).GLS - doprava na Vaší adresu


GLS je britská přepravní logistická společnost. Jde o úspěšnou firmu, která vybudovala celoevropskou síť balíkové a expresní přepravy. Služby kurýrů GLS vyhledává čím dál tím víc zákazníků jako alternativu k České poště. Kromě zásilek po Česku zajišťuje také přepravní služby po Evropě a částečně i ve Spojených státech a Kanadě.

GLS si zakládá na pružných distribučních službách, přijatelných poplatcích, rychlé dopravě, bezpečnosti a akčních cenách. Zákazníci mohou využít konzultaci s odborníkem nebo zákaznickou linku, na které jsou vám lidé z GLS neustále k dispozici. Zásilku lze sledovat přes online tracking. K tomu budete potřebovat referenční číslo, které je vygenerováno při předání zásilky kurýrovi.